III liga. Lechia Tomaszów Maz. przegrywa na swoim boisku z przedostatnim w tabeli Mazurem Ełk (FOTO)

III liga. Lechia Tomaszów przegrywa na swoim boisku z Mazurem Ełk
III liga. Lechia Tomaszów przegrywa na swoim boisku z Mazurem Ełk Andrzej Wdowski
Takiego rozstrzygnięcia mało kto się spodziewał. W kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi Lechia Tomaszów Maz. przegrała dzisiaj (19 maja) na własnym stadionie z przedostatnim w tabeli Mazurem Ełk 0:1.

To nie był dobry mecz podopiecznych trenera Daniela Myśliwca.

Goście zdobyli prowadzenie w 28 minucie po strzale Rafała Malinowskiego, który w zamieszaniu podbramkowym z najbliższej odległości głową posłał piłkę do siatki. I wynik ten utrzymał się do końca spotkania.

Tomaszowianie, jedyną w zasadzie okazję do zdobycia gola mieli w 79 minucie spotkanie. Bartosz Snopczyński dostał dobre podanie w pole karne przyjął piłkę na pierś i uderzył momentalnie z woleja, ale piłka nieznacznie przeleciała nad poprzeczką.

Lechia grała w składzie: Mateusz Awdziewicz - Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Jakub Bartosiński, Jakub Pawlik (58. Przedbora) - Kamil Lewiński (80. Nowak), Kamil Szymczak, Bartłomiej Cieślik (46. Eryk Kaproń), Mateusz Bąkowicz - Bartosz Rymek, Kamil Kubiak (46. Bartosz Snopczyński). Trener Daniel Myśliwiec