MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Sztab WOŚP w Tomaszowie Maz. podsumował wyniki 32. Finału Wielkiej Orkiestry w 2024 r. Padł rekord!

Marek Obszarny
Marek Obszarny
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Sztab WOŚP w Tomaszowie Maz. podsumował wyniki 32. Finału Wielkiej Orkiestry w 2024 r. Zebrano rekordową kwotę. Na zdjęciach i w materiale wideo przypominamy wycinek tego, co działo się podczas tomaszowskiego finału WOŚP 28 stycznia 2024 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Podczas podsumowania 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w MCK Tkacz, szef tomaszowskiego sztabu WOŚP Bogdan Smolarek podał ostateczną kwotę, jaką zebrano podczas tegorocznej edycji akcji w Tomaszowie Mazowieckim i gminach ościennych powiatu tomaszowskiego w ostatnią niedzielę stycznia 2024.

Tegoroczna kwota pieniędzy zebranych przez wolontariuszy tomaszowskiego sztabu oraz uzyskana z licznych aukcji i licytacji jest większa od ubiegłorocznej o prawie 65 tysięcy złotych. Wspólnie uzbierano aż 364 tys. 379 złotych i 3 grosze! Jak zauważa Sztab nr 921 WOŚP - Tomaszów Mazowiecki, to zdecydowanie więcej niż poziom inflacji, a to z kolej świadczy o rosnącym z roku na rok poparciu dla działań Wielkiej Orkiestry.

Spotkanie w MCK Tkacz było okazją do wręczenia szeregu podziękowań dla współorganizatorów, sponsorów, podmiotów i koordynatorów grup wolontariuszy, służb, mediów i wielu innych osób zaangażowanych w działania tomaszowskiego sztabu WOŚP

- W imieniu Sztabu Nr 921 WOŚP, zorganizowanego przy Hufcu ZHP w Tomaszowie Mazowieckim, gorąco, z całego serca dziękuję wszystkim Państwu za czynny i hojny udział w tegorocznym 32. Finale WOŚP - tak rozpoczął sprawozdanie Bogdan Smolarek i kierował te słowa nie tylko do zebranych na sali osób, ale do wszystkich, którzy w choćby najmniejszy sposób wsparli cel tegorocznego finału WOŚP. - Siła Orkiestry jest we wspólnym działaniu społeczeństwa, w dobrej atmosferze i wzajemnym szacunku. Wspólnie się bawiąc pomagamy innym. To wspaniałe! - napisano na facebookowym profilu sztabu.

Sztab WOŚP w Tomaszowie Maz. podsumował wyniki 32. Finału Wielkiej Orkiestry w 2024 r. Zobacz zdjęcia i wideo z tomaszowskiego finału WOŚP!

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zdjęcia z tomaszowskiego finału WOŚP, 28.01.2024

Sztab WOŚP w Tomaszowie Maz. podsumował wyniki 32. Finału Wi...

emisja bez ograniczeń wiekowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl Nasze Miasto