Przedborski mistrzem Tomaszowa Maz. amatorów w tenisie stołowym

Norbert Przedborski został mistrzem Tomaszowa Maz. amatorów w tenisie stołowym. Zawodnicy rywalizowali o puchar Las Vegas Power Energy Drink.

Mistrzostwa rozegrano już po raz piąty.
W ostatnim turnieju klasyfikacyjnym zwyciężył Przedborski i pewnie utrzymał pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

W szóstym turnieju do rywalizacji przystąpiło 29 pingpongistów, w tym kilku z Łodzi i Opoczna. W finale tradycyjnie już spotkali się Przedborski z Tomaszem Dziubeckim. Tym razem górą był Norbert. Najpierw pokonał Tomka 3:1, a w trzecim ich pojedynku tego dnia bez problemów wygrał 3:0. Trzecie miejsce zajął Adrian Auguścik z Łodzi.

Klasyfikację generalną mistrzostw po sześciu zawodach wygrał z dorobkiem 495 punktów Przedborski. Drugi był Dziubecki 485 pkt, a na trzecie miejsce niespodziewanie wskoczył Marek Dziedziński 375 pkt.

Sezon tenisowy amatorów zakończy Turniej Asów.