Wprowadzone na ten czas zostaną objazdy ulicami: Nowowiejską – „Grota” Roweckiego – Warszawską oraz Nowowiejską – „Grota” Roweckiego – Szeroką – Legionów – Piłsudskiego.
UWAGA: ulega zmianie organizacja ruchu na skrzyżowaniach ulicy Szczęśliwej z Mireckiego i ze Spalską. Zgodnie z wyznaczonym objazdem dla drogi 713 pierwszeństwo przejazdu nabywają „prawoskręty”, a nie jak dotychczas przejazd na wprost ulicami Mireckiego czy Spalską.
Prośmy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczonego zaufania do jadących „na pamięć”.
Zmianie ulegną również trasy przejazdów autobusów MZK.
Od 20 lipca od godziny 8 nastąpi zmiana tras przejazdu dla linii nr: 1, 3, 6, 9. 19, 22 i N. Przystanki przy ulicy Mościckiego nie będą obsługiwane. Dla większości linii o zmienionych trasach obowiązują przystanki przy św. Antoniego i dodatkowe przy ulicach Mireckiego, B. Głowackiego, Konstytucji 3 Maja.
Trasy objazdowe na czas zamknięcia ulicy Mościckiego dla linii:
Nr 1
- dla kierunku do Brzustówki - od Spalskiej objazd ulicami: Konstytucji 3 go Maja, św. Antoniego (objazd dla obu kierunków), nie obowiązuje dodatkowy przystanek przy Konstytucji 3 Maja dla kierunku dworzec,
Nr 3
- przejazd św. Antoniego do pl. Kościuszki z pominięciem ulic: Mościckiego i B. Głowackiego (w obu kierunkach),
Nr 6
- od Szerokiej, Warszawską objazd ulicami: Konstytucji 3-go Maja, Nowowiejską (w obu kierunkach), dodatkowe przystanki B. Głowackiego przed Rondem R. Dmowskiego i dla kierunku Nowy Port przy Konstytucji 3 Maja (naprzeciwko przystanku przy filii UŁ) oraz przy Niskiej,
Nr 9
- od Mireckiego przejazd ulicami: B. Głowackiego, św. Antoniego, Warszawska (w obu kierunkach), dodatkowe przystanki B. Głowackiego przed Rondem R. Dmowskiego dla kierunku Białobrzegi i przy Mireckiego przed rondem dla autobusów w kierunku centrum,
Nr 19
- od pl. Kościuszki w kierunku Chorzęcina przejazd ulicami: Piłsudskiego, Legionów, E. Orzeszkowej, Zawadzka (w obu kierunkach),
- w kierunku Białobrzeg, Wąwału: od pl. Kościuszki objazd ulicami: św. Antoniego, B. Głowackiego (w obu kierunkach), dodatkowe przystanki jak dla linii Nr 9,
Nr 22 (kursująca tylko w soboty i niedziele)
- trasa z pominięciem B. Głowackiego, Mościckiego przejazd: od dworca do św. Antoniego b/z ,dalej ulicami: Graniczną, Jana Pawła II, Zieloną, Legionów, Piłsudskiego, pl. Kościuszki, Warszawską, Szeroką, E. Orzeszkowej, Zawadzką do Milenijnej,
Nocna
- od św. Antoniego przez Graniczną, Jana Pawła II, Zieloną, Legionów, Piłsudskiego, pl. Kościuszki, Warszawską, Szeroką, Kwiatową, Dz. Polskich do Milenijnej (trasa obowiązuje w obu kierunkach)
Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Za utrudnienia przepraszamy.
Bez zmian trasy linii Nr: 2, 5, 8, 10, 11, 13, 14 i 18
Przystanek dla BUS-ów z ul. Mościckiego przeniesiony został na ul. B. Głowackiego. Jest usytuowany w połowie ulicy, przy parkingu.
ZDW i MZK przepraszają mieszkańców za utrudnienia.
Policyjne drony na Podkarpaciu w akcji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?