IV liga. Lechia 1923 Tomaszów wygrywa i remisuje w sparingach

aw
W czwartek i sobotę dwa kolejne sparingi rozegrali piłkarze RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz. Odnieśli zwycięstwo i zremisowali mecz.

W czwartek z Wartą Sieradz podopieczni Aleksandara Majicia wygrali 2:1 (0:0). Prowadzenie dał Lechii Kamil Cyran w 66. minucie pojedynku strzałem głową, asystę przy golu zaliczył Mariusz Kowalski. Gospodarze wyrównali w w 82. minucie. Tomaszowianie nie dali jednak za wygraną i ostatnich sekundach szalę zwycięstwa przechylił Pavle Petricević.

W sobotę tomaszowianie zremisowali z drużyną MKS Tur Turek na boisku SMS w Łodzi.

Lechia grała w składzie: Holewiński - Matysiak, Cyran, Dolot, Milczarek - Nowacki, Szymczak, Kowalski, Kubiak - Król, Rakowski.
Na zmiany wchodzili:
 Chachuła, Grudziński, Turek, Stańdo, Lewandowski, Gauger, Tonowicz, Uzoma, Petricevic.

Ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej podopieczni Aleksandara Majicia rozegrają 10 marca w Kleszczowie z miejscową Omegą.