Srebro dla Mai, brąz dla Oli w mistrzostwach Polski młodzików w lekkiej atletyce (FOTO)

andrzej.wdowski
Srebro dla Mai, brąz dla Oli w MP młodzików w Białej Podlaskiej
Srebro dla Mai, brąz dla Oli w MP młodzików w Białej Podlaskiej Beata Goździk
Z dwoma medalami, srebrnym i brązowym, wrócą z mistrzostw Polski młodzików w Białej Podlaskiej dwie reprezentantki MKS Tomaszów Maz., podopieczne trenerki Beaty Goździk.

Wicemistrzynią Polski w tej kategorii wiekowej została Maja Pierzchała w biegu na 80 m ppł z rekordem życiowym 11.85 sek.

Drugi medal dla tomaszowskiego MKS - brązowy - wywalczyła Aleksandra Karpińska w rzucie dyskiem. W tej samej konkurencji, kolejna zawodniczka MKS - Wiktoria Wajszczyk zajęła ósme miejsce.

Zawodniczkom oraz ich trenerce gratulujemy pięknych osiągnięć!