MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przedszkolaki z gminy Ujazd poznają świat owadów. Ekologiczny projekt "Buczy, brzęczy, bzyka. Czyja to muzyka?" ZDJĘCIA

OPRAC.:
Marek Obszarny
Marek Obszarny
mat. Przedszkole Samorządowe w Ujeździe, Przedszkole Samorządowe w Osiedlu Niewiadów
Przedszkolaki z gminy Ujazd poznają świat owadów. Ekologiczny projekt "Buczy, brzęczy, bzyka. Czyja to muzyka?. Poznajemy życie owadów" adresowany jest do dzieci z Przedszkola Samorządowego w Ujeździe i Przedszkola Samorządowego w Osiedlu Niewiadów oraz ich rodzin. Placówki realizują go dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. ZDJĘCIA

Projekt ,,Buczy , Brzęczy, Bzyka . Czyja to muzyka? Poznajemy świat owadów” ma na celu nabywanie przez dzieci z przedszkoli w gminie Ujazd opiekuńczego stosunku do świata roślin i owadów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na pszczoły. Chodzi też o kształtowanie mądrego i umiejętnego współżycia człowieka z przyrodą, propagowanie świadomych postaw ekologicznych i indywidualnej odpowiedzialności za środowisko. Jest skierowany w sumie do około 1.000 uczestników.

Projekt rozpoczął się w marcu i potrwa do końca października 2024. Odbyło się już m. in. spotkanie z rodzicami, na którym zapoznano ich z projektem edukacji ekologicznej, jego celami i planowanymi działaniami. W ramach projektu "Buczy, brzęczy, bzyka. Czyja to muzyka? Poznajemy świat owadów" zorganizowano też bal na powitanie wiosny.

Wartość projektu oszacowano na 79,7 tys. zł z czego 75,7 tys. zł stanowi dofinansowanie w formie dotacji z WFOŚiGW w Łodzi. Resztę dokłada gmina Ujazd.

Przedszkolaki z gminy Ujazd poznają świat owadów. Ekologiczny projekt "Buczy, brzęczy, bzyka. Czyja to muzyka?" Zobaczcie zdjęcia!

Przedszkolaki z gminy Ujazd poznają świat owadów. Ekologiczn...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl Nasze Miasto