KS Lechia Tomaszów rozpoczęła nowy sezon w I lidze od przegranej, ale po zaciętym meczu. Co działo się w Arenie Lodowej w Tomaszowie? [FOTO]

bead
KS Lechia Tomaszów rozpoczęła nowy sezon w I lidze od przegranej, ale po zaciętym meczu. Co w środę działo się w Arenie Lodowej w Tomaszowie? Zobaczcie na zdjęciach!

W środę, 23 września, KS Lechia Tomaszów Maz. meczem na własnym boisku zainaugurowała nowy sezon w I Tauron Lidze. Na początek tomaszowianie podjęli drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Mecz odbył się w Arenie Lodowej w Tomaszowie, gdzie będą się odbywały wszystkie mecze u siebie tomaszowskiej drużyny.

Tomaszowska drużyna mecz rozpoczęła od przegranego seta, do 15, w kolejnym szybko się zreflektowała, wygrywając go do 19. Również trzeci set należał do tomaszowian. W czwartym walka była bardzo wyrównana, a zwycięstwo w nim drużyny z Częstochowy doprowadziło do tie-breaka. Walka w nim była bardzo zacięta, ostatecznie do jednak drużyna gości okazała się lepsza wygrywając 16:14.

Kolejne spotkanie Lechii już w najbliższy poniedziałek, 28 września, również na własnym boisku. Lechia podejmie KPS Siedlce.