Czwarte zwycięstwo Lechii na wiosnę. Zatańczyli Mazura w Tomaszowie Maz.

Czwarte zwycięstwo Lechii na wiosnę. Tym razem w Tomaszowie Maz. gospodarze ograli Mazura Karczew Andrzej Wdowski
Lechia Tomaszów Maz. w swym czwartym wiosennym występie w III lidze odniosła czwarte zwycięstwo. Tym razem pokonała na własnym stadionie Mazura Karczew 1:0 (0:0). Bramkę w 87 minucie po solowej akcji zdobył Marcin Mirecki. Miro w samej końcówce mógł zdobyć jeszcze dwa gole, ale w 80 i 90 minucie jego strzały obronił instynktownie bramkarz gości.

Dwukrotnie piłka w 70 i 72 minucie trafiła w poprzeczkę. Raz po strzale gości i w odpowiedzi po zagraniu gospodarzy.

Piękna passa Lechii trwa.
To już czwarte kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Aleksandara Majicia w rundzie wiosennej.

Wygraną z Mazurem oglądało ponad 600 kibiców.

W następnej kolejce, w najbliższą sobotę, Lechia wyjeżdża do Grodziska Maz. na mecz z Pogonią.