7 medali panczenistów Pilicy Tomaszów Maz. w mistrzostwach Polski na dystansach i w wieloboju

7 medali panczenistów Pilicy w mistrzostwach Polski na Stegnach. Złoto dla Karoliny Bosiek ks pilica
Aż 7 medali, w tym jeden złoty, wywalczyli panczeniści Pilicy Tomaszów Maz. podczas Mistrzostw Polski na Dystansach i w Wieloboju rozegranych w dniach 15-18 grudnia na torze Stegny w Warszawie. Klub Sportowy Pilica reprezentował 14-osobowy zespół: 6 zawodniczek i 6 zawodników i 2 trenerów.

W czterodniowych zmaganiach na torze Stegny aż cztery medale zdobył senior Roland Cieślak. Na jego szyi zawisły cztery medale srebrne. Roland wywalczył je w biegu drużynowym mężczyzn wraz z juniorami Mateuszem Owczarkiem i Jakubem Piotrowskim, w biegu na 10000 m, w wieloboju i w biegu masowym mężczyzn.

Złoty medal w biegu masowym kobiet wywalczyła juniorka Karolina Bosiek oraz z juniorkami: Karoliną Gąsecka i Natalią Jabrzyk zdobyły jeszcze brązowy medal w biegu drużynowy kobiet.

Na trzecim stopniu podium w wieloboju mężczyzn stanął też Mateusz Owczarek.

Poza wymienionymi zawodniczkami i zawodnikami w reprezentacji wystąpili jeszcze: Olga Kaczmarek, Izabela Tejchman, Karolina Świnoga; Damian Żurek, Wiktor Grzybek, Kowalski Filip. Wszyscy są jeszcze juniorami młodszymi.