5 medali bilardzistów UKS 13 Joker i UKS Promyk Czerniewice w Mistrzostwach Polski UKS w pool bilard w Krakowie (foto)

5 medali bilardzistów UKS 13 Joker i UKS Promyk Czerniewice w Mistrzostwach Polski UKS w pool bilard w Krakowie bilard
W Krakowie odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Pool-bilard. Bardzo dobrze wypadli w nich reprezentanci UKS 13 Joker Tomaszów Maz. i UKS Promyk Czerniewice, zdobywając łącznie pięć medali.

Do rywalizacji przystąpiło 120 młodych bilardzistów.

W grach drużynowych chłopców tytuły mistrzowskie zdobyli gospodarze z TCF-HUB. Ze srebrnych medali cieszyli się tomaszowianie z klubu UKS 13 Joker. Występowali oni w składzie: Michał Urbański, Krzysztof Kozera, Mateusz Bąbol i Konrad Filip. Trenerami UKS 13 Joker są Dariusz Kobacki i Michał Bierzgalski.

W rywalizacji dziewcząt wygrał UKS Miłek Wiślica. Na trzeciej pozycji uplasowały się bilardzistki UKS Promyk Czerniewice - Patrycja Musik, Joanna Moczarska, Martyna Rybak i Natalia Wójcik. Trenerami Promyka są Elżbieta i Jerzy Bieńkowie.

W rywalizacji indywidualnej reprezentanci powiatu tomaszowskiego wywalczyli trzy brązowe medale.
W zmaganiach dziewcząt na trzecim miejscu uplasowała się Patrycja Musik z Promyka, a wśród chłopców na najniższym stopniu podium stanęli Mateusz Bąbol z Jokera i Arkadiusz Siudziński z Promyka.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani