Zwycięstwem 3:0 nad MCKiS w Jaworznie zakończyli 2018 rok siatkarze Lechii Tomaszów Maz. Lider życzy swoim fanom Wesołych Świąt (foto)

Andrzej Wdowski
Wygraną 3:0 nad MCKiS w Jaworznie zakończyli 2018 r. siatkarze Lechii
Wygraną 3:0 nad MCKiS w Jaworznie zakończyli 2018 r. siatkarze Lechii ks lechia
Zwycięstwem 3:0 nad MCKiS w Jaworznie zakończyli 2018 rok siatkarze Lechii Tomaszów Maz. Lider I ligi siatkówki mężczyzn życzy swoim fanom Zdrowych i Wesołych Świąt. Spotykamy się ponownie już w Nowym 2019 Roku - 5 stycznia w hali Gastronomika na meczu z drużyną z Kielc.

Mecz Lechii z MCKiS zakończył się wygraną podopiecznych trenera Bartłomieja Rebzdy 3:0, w setach do 15, 21 i 23. Po wynikach poszczególnych partii widać, że gospodarze stawiali tomaszowianom coraz większy opór. Nie był on jednak na tyle duży, żeby udało się siatkarzom MCKiS urwać Lechii choćby jednego seta.

Tomaszowscy siatkarze ze swoimi fanami spotkają się już w Nowym 2019 Roku. Konkretnie będzie to 5 stycznia kiedy to do Tomaszowa Maz. przyjedzie ekipa z Kielc. Mecz tradycyjnie odbędzie się w hali Gastronomika i rozpocznie się o godz. 17.

Cztery dni później (9 stycznia) siatkarzy Lechii czeka bój w rozgrywkach o Puchar Polski. Ich rywalem w kolejnej rundzie będzie Stal Nysa, a spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywali. Zwycięzca tego pojedynku zagra juz z drużyna z PlusLigi. Będzie więc o co walczyć...