Wielki mecz Warty Sieradz i wygrana z liderem III ligi Lechią Tomaszów 3:1! ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Wielki mecz Warty Sieradz i wygrana z liderem III ligi Lechią Tomaszów 3:1
Wielki mecz Warty Sieradz i wygrana z liderem III ligi Lechią Tomaszów 3:1 Fot Dariusz Piekarczyk
To był wielki mecz Warty Sieradz. Podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego pokonali w sobotnie popołudnie na stadionie MOSiR Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1. Dla gości to pierwsza porażka, dla Warty druga z rzędu ligowa wygrana.

Od 33 minuty sieradzanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Mateusza Lisa.Sieradzanie strzelili w drugiej połowie jeszcze jednego gola, którego sędzia nie uznał. Arbiter Kamil Krasnopolski był zresztą mizernym aktorem tego dobrego widowiska. Szastał kartkami na prawo i lewo.
Warta Sieradz – Lechia Tomaszów 3:1 (2:0)