18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

V Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Pracowników i Emerytów Oświaty w Tomaszowie Maz.

Medaliści tenisowych zmagań w ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.
W minioną sobotę w hali ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz. odbył się V Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Pracowników i Emerytów Oświaty.

W decydujących walkach o pierwsze miejsce w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn padły następujące rozstrzygnięcia.

W kategorii młodszych seniorek (do 50 lat) złoty medal zdobyła Małgorzata Kapka (Gim. 7) wygrywając z Dagmarą Galą (ZS 4/SP 14), a wśród seniorek (powyżej 50 lat) Krystyna Mazek pokonała Danutę Kowczur (obie SP 1). Warto dodać, że obie złote medalistki debiutowały w tych rozgrywkach.

W rywalizacji młodszych seniorów po raz kolejny złotym medalistą został Tomasz Dziubecki (SP 14) zwyciężając Michała Pietrzyka (ZSP 3), a w kategorii seniorów i tym razem najlepszy był Grzegorz Reszka (ZSP 3) przed Ryszardem Zdziechowskim (OSW) i Antonim Smolarkiem (OTKKF ZNP).

Jak co roku zawody tenisa stołowego środowiska oświaty zorganizowało Ognisko TKKF ZNP, Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP przy współudziale ZSP nr 1 i Starostwa Powiatowego, które ufundowało medale i upominki. Była to ostatnia impreza uświetniająca przypadające w tym roku