Trzy medale tomaszowskich weteranów w XXII Halowych Mistrzostwach Polski w Spale

Tomaszowscy medaliści Robert Antosiewicz i Beata Goździk
W hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkoatletyce.
Wzięła w nich udział rekordowa liczba 251 uczestników. Ustanowiono 26 halowych rekordów Polski, jeden wyrównano.Tomaszowianie zdobyli trzy medale, każdy w innym kolorze.

W imprezie udział wzięło dwoje reprezentantów Tomaszowa Mazowieckiego, byłych zawodników Lechii - Beata Goździk i Robert Antosiewicz.

Beata Goździk po raz kolejny zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą w swojej kategorii wiekowej, a Robert Antosiewicz wywalczył srebrny medal w biegu na 1000 m i brązowy na 3000 m.

Pani Beata jest nauczycielem w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. i trenerem lekkiej atletyki w Młodzieżowym Klubie Sportowym, który według punktacji ( za osiągnięcia sportowe ) prowadzonej przez Ministerstwo Sportu w ramach sportu dzieci i młodzieży zajmuje trzecie miejsce w powiecie tomaszowskim za takimi klubami jak KS Pilica i Dargfil.

Trenerzy MKS Tomaszów Maz. zapraszają dzieci i młodzież na treningi lekkoatletyczne (zajęcia są nieodpłatne) codziennie od godziny 15.30 na obiekty OSiR przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 ( stadion, hala).