Tadeusz Śliwiński zwycięzcą noworocznego turnieju w kręglarstwie

Tadeusz Śliwiński, dwukrotny aktualny mistrz Polski, został zwycięzcą XXVIII Noworocznego Turnieju Kręglarskiego o Puchar Prezesa KS PILICA. Zdobył 384 punkty.
 W zawodach, które rozegrano w kręgielni OSiR w Tomaszowie Maz. wystartowały 32 osoby. Amatorzy rywalizowali wspólnie z zawodowcami.

Kolejne lokaty zajęli: Leszek PLICH 368, Jacek LASOTA 365, Anna ŚLIWIŃSKA ( najlepsza wśród pań) 364, Piotr KOZŁOWSKI 363, Zenon NOWAK 363, Konrad MOCARSKI 362, Maciej WITEK 361, Tomasz GLISZCZYŃSKI 360 i Kinga DĘBOWSKA 358 punktów.

Organizatorzy dziękują Dominikowi Adamczykowi i Zbigniewowi Skowronowi za sponsorowanie turnieju.