Sześć medali kajakarzy z Drzewicy w MP juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Krakowie

Paweł Reszelewski, wychowanek LKK Drzewica, obecnie broni barw KKK Kraków. Zdobył złoty medal w K-1 Andrzej Wdowski
Aż z sześcioma medalami, w tym trzema złotymi, wrócili z mistrzostw Polski juniorów i Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w sportach letnich zawodnicy LKK Drzewica. Obie imprezy odbyły się 21-22 lipca na torze regatowym w Krakowie.

W spartakiadzie młodzieży drzewiczanie dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. W C-1 triumfował Przemek Nowak i również w C-2 płynąc z Jarkiem Klatą pewnie wywalczyli złoty medal. W K-1 Jarek zajął czwarte miejsce.

W mistrzostwach Polski juniorów w C-2 wygrała para Bartosz Łęgosz - Paweł Smolarski. W K-1 tytuł wicemistrza kraju zdobył Bartosz Dębowski, w C-1 srebrny medal wywalczył Bartosz Łęgosz, a trzeci w tej ostatniej konkurencji był Paweł Smolarski.

Wyścigi w K-1 i C-1 wygrali wychowankowie drzewickiego klubu Paweł Reszelewski (syn burmistrza Drzewicy) i Michał Kołomański (syn wicemistrza olimpijskiego z Sydney). Obaj teraz bronią barw KKK Kraków.