Siatkarki Dargfila Tomaszów Maz. wicemistrzyniami województwa łódzkiego w kategorii kadetek

Drużyna Dargfila Tomaszów Maz. wywalczyła wicemistrzostwo województwa łódzkiego w piłce siatkowej kadetek. Tytuł mistrzowski był na wyciągnięcie ręki. W decydującym meczu z Abisem Łódź tomaszowianki wygrały dwa sety i w trzecim miały w górze piłkę meczową, ale nie skończyły ataku, a później przegrały pojedynek 2:3.

Dargfil zawody, które rozgrywane były w Łodzi, rozpoczął bardzo dobrze. Najpierw pokonał MKS 16 Budowlani Łódź 3:1 (-24, 12, 21, 24).
 Następnie tomaszowianki grały dwa mecze. W pierwszym „planowo” pokonały Łaskovię 3:1 (-24, 8, 17, 25). W drugim spotkały się ze Skrą Bełchatów, z którą w półfinale dwukrotnie przegrały. Tym razem podopieczne trenera Krzysztofa Filipowicza wzięły na rywalkach rewanż i po ciężkim boju wygrały 3:2 (24, -19, -25, 16, 8).

W meczu o złoto z Abisem tomaszowianki zaczęły fantastycznie, gromiąc rywalki w dwóch pierwszych setach do 13 i 14. Przełomowym okazał się set trzeci. W nim trwała bardzo wyrównana walka. Ostatecznie łodzianki wygrały tę partię do 26! NIestety, lepsze od tomaszowianek okazały się także w secie czwartym i piątym, wygrywając całe spotkanie 3-2. I to one cieszyły się ze złotych medali.

Barw Dargfila Tomaszów broniły: Julia Brzezińska, Małgorzata Śmieszek, Kinga Stronias, Aleksandra Gogol, Karolina Wojciechowska, Oliwia Michalak, Iza Matyszczak, Marta Kostrzewa, Karolina Lechowska i Wiktoria Sobczyk.
 Trener Krzysztof Filipowicz.

Trzy czołowe drużyny wystąpią w mistrzostwach Polski. Abis zdobył awans bezpośrednio ćwierćfinału. Dargfil i Skra zagrają w 1/8 finału. Turniej z udziałem tomaszowianek rozegrany 22-24 lutego w Legionowie. Rywalami Dargfila będą gospodynie z Legionovii, Tomasovia Tomaszów Lubelski i Salos Kielce.