Powiat tomaszowski mistrzem w siatkówce. Starosta tomaszowski bezbłędny na strzelnicy

Andrzej Wdowski
Powiat wygrywa w siatkę,starosta w strzelaniu
Powiat wygrywa w siatkę,starosta w strzelaniu starostwo
29 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rząśni odbyły się 6 już zawody XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego. Tym razem samorządowcy zmierzyli się w piłkę siatkową.

Zespół Powiatu Tomaszowskiego zdobył złoty medal, wygrywając wszystkie cztery mecze.
W zwycięskiej ekipie występowali: Monika Cajdler, Marta Miarka, Dariusz Kowalczyk, Przemysław Baran, Tomasz Migała, Jacek Grabowski, Krzysztof Kukliński, Kamil Czapnik.

Kolejne, ostatnie już zawody, odbędą się 20 października w hali przy Szkole Podstawowej w Kurnosie powiat bełchatowski.

1 października br. na strzelnicy odbyły się II Strażackie Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP w Tomaszowie Maz.
Starostwo Powiatowe reprezentowali starosta tomaszowski Mirosław Kukliński, członek zarządu Powiatu Tomaszowskiego Leszek Ogórek, kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego Tomasz Wojtaszek.

Bezkonkurencyjny w strzelaniu zarówno z broni krótkiej jak i długiej okazał się starosta tomaszowski który indywidualnie został najlepszym strzelcem uzyskując wynik 50 pkt na 50 możliwych.
Wśród kobiet najlepsza okazała się Julia Kuc uzyskując 23 pkt na 50 możliwych.

Drużynowo: I miejsce zajęła KP PSP, II miejsce OSP Nagórzyce, III miejsce OSP Tomaszów Maz. Drużyna Starostwa Powiatowego zajęła VIII miejsce.