Piłkarze ręczni Victorii Tomaszów Maz. awansowali do finałów Mistrzostw Polski Juniorów

Piłkarze ręczni Victorii Tomaszów Maz. zagrają w finale mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się w Kielcach 4-9 marca
Świetnie spisali się na turnieju półfinałowym mistrzostw Polski juniorów odbywającym się w Końskich piłkarze ręczni UKS Victoria Tomaszów Maz. Podopieczni Dariusza Sygitowicza wygrali trzy mecze, zajęli pierwsze miejsce w turnieju i awansowali do finału mistrzostw Polski. Brawo!

W piątek (15 lutego) Victoria grała z KS SPR Gwardia Koszalin. Zdecydowanie wygrała to spotkanie 37-23, prowadząc do przerwy 19-10.

Wczoraj natomiast rywalem tomaszowskich szczypiornistów był UKS Juvenia Rzeszów. I to spotkanie piłkarze ręczni Victorii rozstrzygnęli na swoją korzyść, pokonując rywali 34-24 (16-11).

Tym zwycięstwem tomaszowianie zapewnili sobie awans do grona 8 najlepszych zespołów w Polsce w swojej kategorii wiekowej. To ogromny sukces młodych zawodników Victorii i ich opiekunów.

Dziś (17 lutego) Victoria w meczu o pierwsze miejsce na zakończenie turnieju półfinałowego zmierzyła się z gospodarzami - KSSPR Końskie. Wygrała ten pojedynek 32-28, choć do przerwy prowadzili piłkarze ręczni z Końskich 15-13.

Victoria wraz z ekipą gospodarzy wystąpi w finale mistrzostw Polski.

Barw UKS Victoria na turnieju w Końskich bronili: Dawid Bernacki, Marcin Pietruszka - Cezary Łabuziński, Jędrzej Krawczyk, Bartłomiej Biskup, Konrad Przedbora, Paweł Janas, Filip Surosz, Kacper Ptaszek, Aleksander Kamiński, Dawid Rosiński, Mateusz Świątek, Kamil Kuban, Adam Jureńczyk, Kamil Hejniak, Michał Dębiec.