Pewne zwycięstwo LKS Caro Rzeczyca w II lidze

Minimalna porażka 2-3 z liderem w Hajnówce i pewna wygrana 3-0 z Zawkrze - siatkarze z Rzeczycy początek roku mają bardzo udany Bogdan Kącki
Siatkarze LKS Caro Rzeczyca wygrali kolejny pojedynek. W sobotę we własnej hali pokonali przedostatni zespół w tabeli Zawkrze Mława 3-0, w setach do 20, 18 i 14.

Goście tylko w pierwszym secie napędzili trochę strachu gospodarzom. Mocno serwowali i objęli wysokie prowadzenie 7-1, co wprowadziło nerwowość w grze rzeczycan. Miejscowi długo nie mogli wejść w odpowiedni rytm. Kiedy już to zrobili rywale niewiele mieli do powiedzenia. Podopieczni Jarosława Sobczyńskiego doszli gości na 17-17 i później już było z górki. Dosłownie.

W drugim secie siatkarze z Mławy stawiali jeszcze opór, ale w trzeciej partii gra była już do jednej bramki.

Za tydzień LKS Caro wyjeżdża do Żyrardowa na mecz z Żyrardowianką, a za dwa tygodnie podejmuje w Rzeczycy AKS Uniwersytet Łódzki. Derby województwa rozpoczną się o godz. 18. Zapowiadają się duże emocje. Studenci z Łodzi byli jedynymi oprócz Trójki Międzyrzecz, którym w I rundzie udało się pokonać zespół Jarosława Sobczyńskiego. Teraz pora na udany rewanż.