MUKS Dargfil Tomaszów Maz. wygrał w I-ligowych derbach z Ceramiką w Opocznie

Andrzej Wdowski
Pierwszoligowe derby w piłce nożnej pań rozegrane w Opocznie pomiędzy miejscową Ceramiką a MUKS Dargfil Tomaszów Maz. zakończyły się zwycięstwem gości 3-0 (2-0).

Dwa gole dla tomaszowianek zdobyła Żaneta Swędrowska w 9 i 65 min., a raz do siatki rywalek trafiła Joanna Dziubek, pewnie egzekwując w 27 minucie rzut karny.

Po tej wygranej MUKS Dargfil awansował na ósme miejsce. Ceramika nadal jest ostatnia.

W sobotę ostatnia kolejka. Tomaszowianki podejmują u siebie Stilon Gorzów, a Ceramika jedzie do Konina na mecz z wiceliderem Medykiem II.

Zwycięstwo w III lidze odniósł drugi zespół MUKS Dargfil. Tomaszowianki pokonały w Sieradzu MOSiR 3-0, prowadząc do przerwy 2-0. Gole strzeliły Joanna Sieczkarek, Wioletta Pawlak i Anna Wieczorek.

MUKS II zajmuje trzecie miejsce w tabeli tracąc do lidera UMKS Zgierz 2 pkt.