Marta Mysur mistrzynią Europy w taekwondo drużynowym. To jej trzeci tytuł z rzędu

Marta Mysur mistrzynią Europy w taekwondo
Marta Mysur mistrzynią Europy w taekwondo arch.prywatne
Sierż. Marta Mysur z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. została MISTRZYNIĄ EUROPY w drużynowych technikach specjalnych podczas XXXI Mistrzostw Europy Seniorów i XXII Mistrzostwa Europy Juniorów Taekwon-Do, które odbyły się w Tampere w Finlandii. To trzeci jej tytuł z rzędu w tej konkurencji.

W rywalizacji udział wzięło aż 27 państw, jednak Polacy pozostali bezkonkurencyjni i po raz 24 z rzędu wygrali klasyfikację medalową i zostali najlepszą drużyną mistrzostw.

Sierż. Marta Mysur znacznie przyczyniła się do narodowego triumfu zostając mistrzynią Europy w drużynowych technikach specjalnych.

To nie tylko jej ogromny sukces, ale udowodnienie wysokiej formy ostatnich lat. W tym roku wyjątkowo w trudnych warunkach, bo był to start podczas choroby, pomimo to Marta sięgnęła po najwyższe trofeum.

Warto dodać, że to już trzeci z kolei tytuł mistrzyni Europy na koncie Marty Mysur, który zdobyła go najpierw w Riccione we Włoszech w 2014 r., obroniła w Motherwell w Szkocji w 2015 r. i w ostatni weekend w  Tampere w Finlandii ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium. Brawo!