LKS Caro Rzeczyca wygrywa drugi mecz w II lidze, tym razem w Mławie. Jest wiceliderem tabeli

Andrzej Wdowski
Dwa mecze, dwa zwycięstwa. Takiego obrotu sprawy nikt w siedzibie beniaminka II ligi LKS Caro Rzeczyca chyba nie przewidział. Tymczasem podopieczni trenera Jarosława Sobczyńskiego, po pokonaniu u siebie na inaugurację Pronaru Hajnówka 3-2, wygrali również w II kolejce w hali w Mławie.

Rzeczycanie wręcz rozbili miejscowe Zawkrze 3-0 (6,12,21)

- Mecz trwał 55 minut, a pierwszy set 10 min. - mówi Jarosław Sobczyński, grający trener LKS Caro. - Narzuciliśmy swój styl gry, zagraliśmy bardzo dobrze zagrywką i blokiem, chłopaki byli cały czas skoncentrowani i nie zlekceważyli przeciwnika.

Na mecz do Mławy razem z zawodnikami pojechała liczna grupa sympatyków drużyny dzięki temu była świadkiem historycznego zwycięstwa w pierwszym secie, wygranym aż 25:6!

MVP meczu został wybrany Michał Makowski.

LKS Caro Rzeczyca: Patryk Spychała, Michał Makowski, Jarosław Sobczyński, Radek Kiraga, Kamil Makuch, Michał Jaskulski, Michał Koryciński - libero. Na zmiany wchodzili: Przemek Toma, Damian Wojtasik, Michał Krymarys.

W trzeciej kolejce w najbliższą sobotę (27 października) siatkarze LKS Caro podejmować będą Żyrardowiankę Żyrardów. Mecz rozpocznie się o godz. 18.

Żyrardowianka w II kolejce przegrała u siebie z Pronarem Hajnówka 0-3.