Lechia - Żyrardowianka 4-1. Udana inauguracja III ligi w Tomaszowie (ZDJĘCIA)

Lechia - Żyrardowianka 4-1. To była bardzo efektowna inauguracja III ligi w Tomaszowie Maz. Dariusz Śmigielski
Lechia - Żyrardowianka 4-1. Bardzo udanie rozpoczęli nowy sezon w III lidze podopieczni trenera Aleksandara Majicia. W Tomaszowie pokonali dzisiaj (11 sierpnia) pewnie beniaminka z Żyrardowa, choć prowadzenie w tym meczu w 15 minucie objęli goście.

Lechia - Żyrardowianka 4-1 (3-1). Gole dla tomaszowian zdobyli: Klaudiusz Król w 20 min., Mateusz Milczarek w 22 min., Grzegorz Piechna w 35 min. i Kamil Szymczak w 52 minucie. Honorowego gola dla Żyrardowianki zdobył Łukasz Pakos w 15 minucie.

Lechia grała w składzie: Artur Holewiński - Mateusz Matysiak, Kamil Cyran, Andrzej Dolot, Mateusz Milczarek - Daniel Potakowski (68, Przemysław Morgaś), Maciej Witczak, Kamil Szymczak (81, Michał Tonowicz), Klaudiusz Król - Grzegorz Piechna (62, Marcin Pogorzała), Marcin Mirecki (70, Dawid Stańdo). Trener Aleksandar Majić.

Goście choć przegrali wysoko to zostawili po sobie korzystne wrażenie. Grali otwarcie, ofensywnie dzięki czemu kibice tomaszowscy obejrzeli dobre widowisko piłkarskie, w którym padło aż pięć goli. Wszystkie bramki dla zespołu Lechii padły po efektownych i szybkich akcjach zakończonych strzałami głową.

Można więc śmiało powiedzieć, że tomaszowianie na inauguracje zagrali z głową.

Już w środę (14 sierpnia) Lechię czeka mecz II kolejki. Tomaszowianie zagrają go w Aleksandrowie z Sokołem.

Zaś w sobotę (17 sierpnia) w III kolejce III ligi Lechia w Tomaszowie Maz. podejmować będzie GKP Targówek. Mecz ten rozpocznie się o godz. 17.