Lechia Tomaszów remisuje 2-2 w Łodzi z Widzewem. W środę gra z beniaminkiem II ligi Radomiakiem

Andrzej Wdowski
Drugi zespół występującego w ekstraklasie Widzewa Łódź był kolejnym sparingpartnerem Lechii Tomaszów Maz. w jej przygotowaniach do występów w III lidze. Mecz rozegrany w Łodzi zakończył się remisem 2-2. Był to szczęśliwy rezultat dla gospodarzy, którzy wyrównującego gola zdobyli w 92 minucie.

Lechia już w tym pojedynku prowadziła 2-0 po bramkach Zaora (28 minuta) i Kubiaka (47). Gospodarze w 63 minucie po strzale Kasprzaka zdobyli kontaktowego gola. I taki wynik utrzymywał się do 92 min.

Kiedy wydawało się, że Lechia wygra ten pojedynek, Radzio wykorzystał błąd ustawienia naszej defensywy i zdobył wyrównującego gola.

Składy: Widzew – Wolański (46 min – Pytkowski), P. Stępiński, Benevente, Kulpaka (66 min. Nowak), Banasiak (wychowanek Lechii Tomaszów), Bruno, Kasprzak, Rozwandowicz, Wojtczak ( 46 min. Radzio), Carvalho (72 min. Grube), M. Stępiński.

Lechia : Holewiński - Matysiak, Dolot, Cyran, Milczarek (60 min. Polit), Zaor (46 min. Król), Szymczak (86 min. Nowacki), Tonowicz (46 min. Loncar), Kubiak, Potakowski ( 46 min. Rasović), Piechna ( 60 min. Krstović ).

Kolejny sparing Lechia rozegra 25 lipca (środa) z Radomiakiem w Radomiu. Gospodarze są beniaminkiem II ligi.