Lechia Tomaszów Maz. - Polonia Warszawa 0-1 (0-0). Pechowa porażka tomaszowskiego III-ligowa (FOTO)

Lechia Tomaszów Maz. - Polonia Warszawa 0-1
Lechia Tomaszów Maz. - Polonia Warszawa 0-1 Andrzej Wdowski
W kolejnym meczu o mistrzostwo III ligi pomiędzy drugą w tabeli Lechia i trzecią Polonią Warszawa, zwycięstwo odnieśli goście, zdobywając złotą bramkę w 85 minucie spotkania. Jej strzelcem był Daniel Choroś.

Lechia Tomaszów Maz. - Polonia Warszawa 0-1 (0-0). Gola w 85 min. zdobył Daniel Choroś

Była to bardzo pechowa porażka Lechii, która pozostawiła po sobie lepsze wrażenie od gości. Tomaszowianie dominowali zwłaszcza po przerwie i mieli dwie świetne okazje do zdobycia gola.

Najpierw jednak w 70 min. Jardel Cruz będąc sam na sam z bramkarzem gości strzelił mało precyzyjnie i słabo, i golkiper Czarnych Koszul zdołał wybic piłkę na róg.

Trzy minuty później po solowej akcji przed bramkarzem Polonii znalazł się Marcin Mirecki, ale strzelił prosto w niego. Miro w 81 minucie mógł zdobyć gola, ale piłka uderzona z wolnego, odbiła się od obrońcy gości i poszybowała nad poprzeczką.

Mecz w Tomaszowie Maz. wzbudził duże zainteresowanie. Ogladało go prawie 600 widzów, w tym zorganizowana grupa kibiców z Warszawy.

Wśród oglądających pojedynek widzieliśmy byłego selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Engela, znanego polityka Marka Jurka, był prezydent Tomaszowa Maz. Marcin Witko i prezes OZPN w Piotrkowie Tryb. Stanisław Sipa