Lechia - Ruch Wysokie Maz. 5-0. Kolejna efektowna wygrana tomaszowian w III lidze (FOTO)

III liga. Lechia-Ruch Wysokie Maz. 5-0
III liga. Lechia-Ruch Wysokie Maz. 5-0 Andrzej Wdowski
Piłkarze III-ligowej Lechii Tomaszów Maz. odnieśli kolejne efektowne zwycięstwo, pokonując dzisiaj (16 października) na własnym stadionie Ruch Wysokie Maz. 5-0 (4-0).

Gole dla tomaszowian zdobyli:

1-0 - Wiktor Żytek (karny). 10 min.,
2-0 - Mateusz Broź, 14 min.,
3-0 - Jakub Rozwandowicz, 25 min.,
4-0 - Wiktor Żytek, 32 min.,
5-0 - Mateusz Broź, 71 min.

Było to ostatnio trzecie kolejne, efektowne zwycięstwo Lechii w walce o II ligę. Wcześniej podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego pokonali 4-1 Ursus Warszawa u siebie i 2-1 Huragan Wołomin na wyjeździe.
Z Ruchem tomaszowianie zagrali szybko i skutecznie. Ich gra szczególnie do przerwy mogła się podobać. W II połowie tempo nieco spadło, ale prowadząc wysoko Lechia kontrolowała grę i w 71 min. dorzuciła jeszcze piątą bramkę, które autorem był Mateusz Broź.

W następnej kolejce Lechię czeka wyjazd do Białegostoku na mecz z rezerwami Jagiellonii. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę (23 października) o godz. 12.