KS Lechia Tomaszów - APP Krispol Września 1:3. Stan rywalizacji do trzech zwycięstw 2:0 dla Krispolu. Kolejne mecze we Wrześni (FOTO+FILM)

KS Lechia Tomaszów - APP Krispol Września 1:3. Stan rywalizacji do trzech zwycięstw 2:0 dla Krispolu Andrzej Wdowski
Mecz nr 2 o trzecie miejsce w I lidze piłki siatkowej mężczyzn rozegrany dzisiaj (12 kwietnia) w hali Gastronomika pomiędzy KS Lechia Tomaszów a APP Krispol Września zakończył się wynikiem 1:3 (21:25, 23:25, 25:16, 19:25) , MVP - Mateusz Jóźwik. Stan rywalizacji do trzech wygranych 2:0 dla gości.

W walce o brązowy medal w rozgrywkach I ligi Lechia Tomaszów doznała drugiej porażki we własnej hali z Krispolem Września. W stosunku do pierwszego pojedynku w grze gospodarzy niewiele się zmieniło. Nadal raziła zagrywka i mała skuteczność w ataku.

Tomaszowianie przegrali pierwszy mecz 0:3, a w drugim pojedynku udało się im wygrać jednego seta, trzeciego. Kibice liczyli po cichu, że może to odmieni losy spotkania na korzyść podopiecznych trenera Bartłomieja Rebzdy, ale w czwartej partii wszystko wróciło do normy.

Teraz zmagania obu zespołów przeniosą się do Wrześni, gdzie mecze rozgrywane będą 18 i ewentualnie 19 kwietnia. Lechia jeśli myśli jeszcze o brązowym medalu, to na parkiecie Krispolu oba mecze musi wygrać. Miejmy nadzieję, że tygodniowa przerwa pozwoli tomaszowianom odzyskać radość z grania i zaprezentują oni we Wrześni siatkówkę do jakiej nas przyzwyczaili w rundzie zasadniczej. Stać ich na to.

W drugim meczu z Krispolem pomiędzy poszczególnymi setami zaprezentowały się na parkiecie w układach tanecznych dziewczęta z Klubu Sportowego Aster. Dały ładny dynamiczny pokaz, za który zebrały zasłużone brawa.