Dargfil Tomaszów wicemistrzem województwa w siatkowce juniorek. Zagra w 1/8 mistrzostw Polski

Andrzej Wdowski
W Łodzi rozegrano finał mistrzostw województwa w siatkówce juniorek. Występująca w nim ekipa tomaszowskiego Dargfila, która składa się głównie z kadetek, wywalczyła srebrne medale. Tomaszowanki zmierzyły się z trzema łódzkimi drużynami.

Pokonały MKS 16 Budowlani 3-1, po zaciętym pojedynku uległy 2-3 MUKS ABiS 64 i w takim samym stosunku przegrały z Dziewiątką.

Turniej wygrała Dziewiątka wyprzedzając Dargfil, MUKS ABiS 64 i MKS 16 Budowlani.

Tomaszowianki awansowały do 1/8 mistrzostw Polski.

Najlepsza zawodniczką finału wybrano Kingę Stronias z Tomaszowa Maz. Oprócz niej barw Dargfila broniły: Aleksandra Gogol, Karolina Wojciechowska, Oliwia Michalak, Iza Matyszczak, Marta Kostrzewa, Karolina Lechowska, Wiktoria Sobczyk, Kinga Wysokińska oraz siostry Gotnerówny - Aleksandra i Joanna. Trener Krzysztof Filipowicz