CENTRUM Augustów - CARO Rzeczyca 0-3 (-20,-16,-16). Prezent na 42. urodziny współzałożyciela klubu

Piękny prezent na 42. urodziny sprawili współzałożycielowi LKS Caro Rzeczyca Tadeuszowi Kołodziejczykowi siatkarze tego klubu, którzy w Augustowie pokonali miejscowe Centrum 3-0, w setach do 20 i dwukrotnie do 16. Działacze i zawodnicy LKS Caro mieli więc podwójne powody do radości i świętowania. Caro nadal jest na trzecim miejscu w tabeli.

Zawodnicy z Augustowa mimo, że spotkanie rozpoczęli bardzo zmotywowani, to jednak dzięki dobrej grze na zagrywce i w ataku rzeczycan z każdą upływającą minutą tracili impet.

Tylko w pierwszym secie gospodarze byli w stanie zdobyć 20 pkt. W kolejnych partiach wyglądali już na bardzo zrezygnowanych tak jakby chcieli jak najszybciej zejść do szatni. Kolejne sety Caro wygrało zdecydowanie do 16 i 16.

- Do Augustowa nie pojechał Bartek Koryciński, który przebywa w tej chwili na studiach w Białej Podlaskiej - mówi Jarosław Sobczyński, trener LKS Caro. - W meczu z Centrum na parkiet nie wszedł tylko Michał Jaskulski, który w zeszłym tygodniu nabawił się kontuzji pleców i nie było potrzeby żeby go narażać. Pozostali zawodnicy zagrali praktycznie w równym wymiarze czasowym, co pokazuje, że mamy naprawdę wyrównany skład.

Zwycięstwo za 3 pkt. I to w takim stylu było najlepszym prezentem jakiego mógł sobie życzyć Tadeusz Kołodziejczyk, współzałożyciel drużyny LKS Caro Rzeczyca, który w niedzielę obchodził 42. rocznicę urodzin.

LKS Caro:

Patryk Spychała, Kamil Makuch, Przemek Toma, Radek Kiraga, Damian Wojtasik, Jarek Sobczyński, Michał Koryciński – libero.

Na zmiany wchodzili:

Michał Makowski, Patryk Kucharski, Michał Krymarys, ( Michał Jaskulski ).

Kolejny mecz w II lidze siatkarze z Rzeczycy rozegrają dopiero 23 lutego. W tym dniu we własnej hali podejmować będą Trójkę Międzyrzec, a więc zespół, który po 16 kolejkach jest liderem rozgrywek.

Już w tą sobotę (16 lutego) w hali w Rzeczycy rozegrany zostanie II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Marka Kaźmierczyka.