Caro Rzeczyca gra o awans do I ligi już w ten weekend. Lechia Tomaszów zostaje w II

Beata Dobrzyńska
Za nami weekend siatkarskich zmagań. Niestety dla drużyn z Tomaszowa i Rzeczycy nieudanych

Turniej półfinałowy o awans do II ligi odbył się w miniony weekend w hali sportowej ZSP nr 2 w Tomaszowie. Lechia gościła u siebie drużyny Hutnika Kraków, Huraganu Wołomin i Zakładu Karnego Biała Podlaska. Wcześniej siatkarze Lechii zagwarantowali sobie udział w półfinałach wygrywając III ligę łódzką.

Niestety już w inauguracyjnym turniej spotkaniu Lechia uległa Huraganowi 0:3. W sobotę było trochę lepiej, Lechici stanęli pod ścianą i wygrali pierwsze dwa sety z drużyną z Białej Podlaskiej, przegrywając kolejne dwa i zwyciężając w tie-breaku.

W niedzielę z Hutnikiem Kraków tomaszowianie wygrali tylko jeden set. Ostatecznie w klasyfikacji zajęli trzecie miejsce i choć mieli tyle samo punktów, co Huragan, przegrali gorszym bilansem setów i mimo wielkich nadziei przed turniejem pozostają w III lidze.
O awans do I ligi walczy nadal Caro Rzeczyca. Niestety w miniony weekend drużyna z Rzeczycy przegrała dwukrotnie na wyjeździe z drużyną Międzyrzeca Podlaskiego. Najpierw 1:3, a następnie 2:3.

Trzeci mecz play - off pomiędzy drużynami LKS CARO Rzeczyca - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski rozegrany zostanie w Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej w Rzeczycy na ul. Ks. J. Kitowicza 4w sobotę 13.04.2013 r. o godz. 18.00 .
Ewentualne czwarte spotkanie rozegrane zostanie również w Gminnej Środowiskowej Hali Sportowej w Rzeczycy na ul. Ks. J. Kitowicza 4 w niedzielę 14.04.2013 r. o godz. 10.00. Siatkarze zapraszają do kibicowania.