Reprezentacja KPPSP w Opocznie zdobyła złote medale na mistrzostwach w Kleszczowie

Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie zdobyła złote medale na rozegranych w Kleszczowie XIII Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Strażaków PSP Andrzej Wdowski
Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie zdobyła złote medale na rozegranych w Kleszczowie XIII Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce.

W zawodach udział wzięli strażacy z 16 komend miejskich i powiatowych.

Strażacy rywalizowali w: biegu na 100 m, 1000 m, sztafecie 4x100 m, skoku w dal oraz w pchnięciu kulą. Na końcowy sukces reprezentacji Opoczna złożyły się bardzo dobre wyniki osiągnięte w klasyfikacji drużynowej: sztafeta 4x100 m - pierwsze miejsce z czasem 45,97 (mł. bryg. Józef Pacan, sekc. Łukasz Dębowski, st. str. Arkadiusz Wiktorowicz, st.str. Norbert Szczepanik). Opocznianie wygrali także w skoku w dal i w biegu na 100 m, na 1000 m zajęli trzecie miejsce, a w pchnięciu kulą siódme.

Indywidualnie skok w dal wygrał st. str. Hubert Wiktorowicz z wynikiem 6,74 m, a mł. kpt. Paweł Wiktorowicz był drugi uzyskując 6,30 m. Drugie miejsce w biegu na 100 m zajął też sekc. Łukasz Dębowski.

Oprócz wymienionych zawodników w ekipie mistrzów województwa wystąpili też: mł. asp. Dariusz Kszczot, mł. ogn. Dariusz Piasecki, mł. ogn. Mirosław Baran, sekc. Robert Konecki, st. str. Jarosław Rutowicz, st. str. Daniel Szczepaniak, str. Rafał Stępień, str. Rafał Pęzowicz, kierownik drużyny st. kpt. Dariusz Rzepka.