Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Piknik profilaktyczny i bieg w Tomaszowie "Z miłości do zdrowia". ZDJĘCIA

OPRAC.:
Marek Obszarny
Marek Obszarny
Były m. in. atrakcje dla dzieci, bezpłatne konsultacje z dietetykiem i dermatologiem, analiza składu masy ciała, pokaz udzielania pierwszej pomocy czy nauka samobadania piersi
Były m. in. atrakcje dla dzieci, bezpłatne konsultacje z dietetykiem i dermatologiem, analiza składu masy ciała, pokaz udzielania pierwszej pomocy czy nauka samobadania piersi mat. UM w Tomaszowie
Piknik profilaktyczny w Tomaszowie połączony z biegiem "Z miłości do zdrowia" odbywały się w sobotę, 17 czerwca 2023, na parkingu Nu-Med przy ul. Wandy Panfil. Zobaczcie zdjęcia!

Piknik profilaktyczny i bieg w Tomaszowie "Z miłości do zdrowia"

Piknik profilaktyczny Fundacja Nu-Med, wspólnie z Urzędem Miasta w Tomaszowie, zorganizowała pod hasłem „Z miłości do zdrowia”. O 11.45 wystartowały biegi charytatywne na 2,4 i 6 kilometrów. Była również trasa dla sympatyków nordic walking (2 i 4 km).

W programie nie zabrakło wielu innych wydarzeń o charakterze profilaktycznym i atrakcji, m. in. dla dzieci. Były też bezpłatne konsultacje z dietetykiem i dermatologiem, analiza składu masy ciała, pokaz udzielania pierwszej pomocy, nauka samobadania piersi i wiele innych.

Fundacja Nu-Med
Głównym celem Fundacji jest ochrona i promocja zdrowia, w szczególności w zakresie chorób onkologicznych. Fundacja pomaga pacjentom leczonym na choroby nowotworowe, wspiera bliskich pacjentów, promuje profilaktykę.

Organizacja blisko współpracuje z czterema szpitalami onkologicznymi Grupy NU-MED (Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim, Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED. w Katowicach, NU-MED. Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu sp. z o.o., NU-MED GRUPA S.A. Centrum Radioterapii i Usprawniania w Elblągu). Wszystkie te placówki przyjmują rocznie ponad 20 tys. pacjentów, którym oferowane jest leczenie w zakresie radioterapii i chemioterapii, finansowane przez NFZ.

Wspólnie z samorządami Fundacja realizuje projekty prozdrowotne na rzecz lokalnych społeczności.

Były m. in. atrakcje dla dzieci, bezpłatne konsultacje z dietetykiem i dermatologiem, analiza składu masy ciała, pokaz udzielania pierwszej pomocy czy nauka samobadania piersi

Piknik profilaktyczny i bieg w Tomaszowie "Z miłości do zdro...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nordic walking, ulubiony sport seniorów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl Nasze Miasto