Tomaszowscy adepci z medalami w Pucharze Świata w Taekwondo ZDJĘCIA

Dag
Tomaszowska Akademia Taekwon-do
Tomaszowscy adepci Akademii Taekwon-do zdobyli 10 medali w Pucharze Świata, który odbył się w Słowenii.

W słoweńskim mieście Koper odbył się VII Puchar Świata w Taekwon-do. W turnieju rywalizowało 1300 zawodników z 52 państw. Wśród polskiej drużyny znaleźli się także tomaszowscy adepci: Natalia Gielzak, Anita Szuptarska i Alex Wójcik. Polska zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej państw. Obecnie tomaszowskie taekwondo rozwija się i trenuje w Arenie Lodowej.

- Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjazdu - cieszy się z wygranej trener tomaszowskiej akademii Marta Mysur-Biskupiak. - To ogromny sukces i dotychczas największy młodych tomaszowian! Jestem z nich przeogromnie dumna i cieszę się, że mam swoich godnych następców.

Adepci Tomaszowskiej Akademii Taekwon-do na wspomnianym turnieju zdobyli łącznie 10 medali: