Tenis stołowy: Dziubecki zwycięża

andrzej wdowski
W trzecim turnieju klasyfikacyjnym przerwana została passa Norberta Przedborskiego, który wcześniej zwyciężał dwukrotnie w mistrzostwach Tomaszowa amatorów w tenisie stołowym o puchar Las Vegas Power Energy Drink.

Tym razem Przedborski musiał uznać wyższość Tomasza Dziubeckiego.
Mistrzostwa rozgrywane są w sali ogniska TKKF Roland przy ul. Hallera. W trzecim turnieju do rywalizacji przystąpiło blisko 30 pingpongistów.

Dziubecki w finale pokonał Przedborskiego 3:2. Wystarczył jeden pojedynek.

W zawodach gra się do dwóch porażek, a Tomek doszedł do finału bez porażki. Norbert zaś w ćwierćfinale przegrał z Tomaszem Błońskim, który zajął trzecie miejsce.

Po trzech turniejach w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 295 punktów prowadzi Przedborski. Drugi jest Dziubecki 290 pkt, a trzeci Zbigniew Goździk 245. Kolejny turniej już w nowym roku.