18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarze LKS Caro Rzeczyca zajęli II miejsce na turnieju w Łodzi i walczyć będą o awans do II ligi

Siatkarze LKS Caro Rzeczyca są coraz bliżej II ligi
Siatkarze LKS Caro Rzeczyca są coraz bliżej II ligi Andrzej Wdowski
Siatkarze LKS Caro Rzeczyca zajęli drugie miejsce na turnieju w Łodzi, w którym rywalizowały cztery najlepsze zespoły z rundy zasadniczej III ligi. Dzięki temu wraz z akademikami z Łodzi, zwycięzcami turnieju, którego byli gospodarzami, walczyć będą 9-10 marca o awans do II ligi. Ich rywali poznamy niebawem.

Podopieczni grającego trenera Jarosława Sobczyńskiego podczas łódzkiego turnieju, który trwał od piątku do dzisiaj, wygrali dwa mecze i jeden przegrali.

Najpierw, w bardzo ważnym dla nich pojedynku, pokonali LKS Dobroń 3-0, a następnie w drugim dniu turnieju w identycznym stosunku zwyciężyli MKS Zduńska Wola. I w tym momencie już byli pewni awansu i gry o II ligę.

Na zakończenie turnieju w Łodzi dziś zmierzyli się z gospodarzami - AKS UŁ. Przegrali to spotkanie 0-3, ale po walce. Pierwszego seta rzeczycanie przegrali do 20, a drugiego do 19. W trzecim secie prowadzili 24-22 i mieli piłkę setową. Gospodarze ją jednak obronili i wygrali tę partię na przewagi do 25 i cały mecz 3-0.

LKS Caro Rzeczyca grał w składzie: Michał Kalita, Sebastian Kołodziejczyk, Jarosław Sobczyński, Stefan Obradović, Bartłomiej Koryciński, Michał Jaskulski, Patryk Szczepanik - libero oraz Jakub Orzechowski, Paweł Sąpór, Konrad Soból, Rafał Hendzelewski i libero Piotr Anteczek. Trenerzy - Jarosław Sobczyński i Waldemar Juszczak.

Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął AKS UŁ, drugie było LKS Caro Rzeczyca, trzeci LKS Dobroń, a czwarty MKS Zduńska Wola.