Piłka ręczna: Drużyna Mechanika wicemistrzem rejonu

Mistrzowie powiatu - drużyna ZSP nr 1 Tomaszów Maz.
Mistrzowie powiatu - drużyna ZSP nr 1 Tomaszów Maz. fot. Andrzej Wdowski
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. zostali mistrzami powiatu tomaszowskiego w piłce ręcznej chłopców.

W eliminacjach pokonali ZSP nr 6 14:6 i zremisowali 8:8 z ZSP nr 3. W finałach wygrali z I LO 12:9 i ZSP nr 3 8:7. Drugie miejsce zajął ZSP nr 3, trzecie III LO, a czwarte I LO.

W finale rejonowym drużyna z ZSP 1 zajęła drugie miejsce i nie awansowała do turnieju o mistrzostwo województwa. Po wygraniu z ZSP Opoczno 16:10 i z LO Tuszyn 17:7 w decydującym o awansie meczu uległa ZSR Bujny 10:18.

Drużyna ZSP nr 1 występowała w składzie: Bartłomiej Biskup, Dawid Bernacki, Michał Dębiec, Daniel Piątek, Mateusz Zając, Kamil Kącki, Bartek Wojtkiewicz, Hubert Stoliński, Michał Piotrowski, Tomasz Kasprzyk, Łukasz Ambroziński, Kacper Wereszka, Arkadiusz Gmaj, Patryk Sikorski. Trener Jacek Matyszewski.