Osobowość Roku 2019 w powiecie tomaszowskim. Oto nasi laureaci [ZDJĘCIA]

wola
Poznaliśmy laureatów naszego plebiscytu na Osobowość Roku 2019 Powiatu Tomaszowskiego. Poznajcie zwycięzców i kibicujcie im w etapie powiatowym!

Od początku stycznia nasi Czytelnicy wybierali osoby, które w minionym roku najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności. Laureaci z miast i powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Województwa Łódzkiego 2019.

W środę, 19 lutego, poznaliśmy zwycięzców w etapie powiatowym plebiscytu. Kto znalazł się na podium w powiecie tomaszowskim?

W kategorii "Kultura" pierwsze miejsce zajął gitarzysta klasyczny Piotr Przedbora, drugie miejsce zdobyła wokalistka Jadwiga Kocik, a trzecie miejsce zdobyli Anna i Jarosław Luteraccy, artyści z Inowłodza.

W kategorii "Działalność społeczna i charytatywna" w powiecie tomaszowskim pierwsze miejsce zajęła Karolina Braszak, ratownik medyczny z Tomaszowa. Drugie miejsce zdobył Adam Pańczak, psychoterapeuta w Poradni TOMY w Tomaszowie, a trzecie miejsce przypadło wolontariuszce Ninie Jankowskiej.

W kategorii "Polityka, samorządność i społeczność lokalna" pierwsze miejsce w powiecie tomaszowskim zdobył radny miejski Piotr Kucharski, drugie miejsce zajął Bohdan Kącki, wójt Inowłodza, a trzecie miejsce radny miejski Jarosław Batorski.

W kategorii "Biznes" pierwsze miejsce zajął Piotr Tokarski, prezes firmy "Bankier Group", drugie miejsce zdobył Jan Nowakowski, prezes spółdzielni Przodownik, a trzecie miejsce Honorata Tchórz, właścicielka firmy Binstal z Tomaszowa.

Wszystkim laureatom gratulujemy zajęcia wysokich miejsc, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy poparcia wśród mieszkańców, którzy zgłaszali swoich kandydatów, a także życzymy dalszych sukcesów i działań na rzecz naszego regionu.

Osoby, które zajęły pierwsze miejsca w każdej z kategorii, trafiły do finału wojewódzkiego naszego plebiscytu. Głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 21 lutego i potrwa do piątku, 28 lutego do godz. 21:30.