Ognisko TKKF ZNP najlepsze

Zwycięzcy odbierają medale od Antoniego Smolarka, prezesa TKKF ZNP
Zwycięzcy odbierają medale od Antoniego Smolarka, prezesa TKKF ZNP Andrzej Wdowski
W hali sportowej Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Tomaszowie Maz. rozegrano VI Trójkowy Turniej Piłki Siatkowej 50-latków.

Po raz pierwszy zwycięzcą została reprezentacja Ogniska TKKF ZNP, które co roku jest organizatorem tej imprezy. W finale nauczyciele pokonali 2:0 (16, 12) ekipę Hubala, ubiegłorocznych zwycięzców, którzy wtedy grali pod nazwą Wiarusy. Trzecie miejsce zajęło Ognisko TKKF Olimp, a czwarte Extom Senior.

Zwycięska drużynie grała w składzie: Grzegorz Andry- szek (kapitan), Tomasz Bąk i Witold Szaliński. Najstarszymi uczestnikami byli Zdzisław Wach i Krzysztof Bogurat (obaj po 61 lat). Najlepszym zespołom wręczono medale oraz kalendarze sportowe wydane przez Urząd Miasta. Głównym organizatorem i sędzią był Antoni Smolarek, prezes Ogniska TKKF ZNP, a mecze sędziował także Andrzej Bawolak (ZNP).