Od 0-2 do 3-2. Lechia wygrywa z Norwidem Częstochowa i nadal jest na czele I ligi (Foto+Film)

Od 0-2 do 3-2. Lechia wygrywa z Norwidem Częstochowa
Od 0-2 do 3-2. Lechia wygrywa z Norwidem Częstochowa Andrzej Wdowski
Tomaszowianie zagrali w sobotę (20 stycznia) w hali Gastronomika tak jak w środę we Wrześni. Zaczęli od dwóch przegranych setów, ale kolejne rozstrzygnęli już na swoją korzyść i wygrali całe spotkanie. Powoli wyrastają na mistrzów pięciosetówek. Na spotkaniach Lechii nudzić się nie można, emocje są gwarantowane. Kibice na pewno z tego się cieszą.

Pierwsze dwa sety goście wygrali do 23, a trzeci set zakończył się zwycięstwem Lechii do 24. I to był set, który otworzył Lechii drogę do sukcesu.

W kolejnych partiach dominacja tomaszowian była już wyraźna. Czwarty set zakończył się wygraną Lechii do... 14, a tie-breaka podopieczni trenera Bartłomieja Rebzdy rozstrzygnęli na swoją korzyść 15:10.