ŁKS dostał zadyszki. Zdobył tylko punkt w trzech meczach

Dariusz Piekarczyk
Zacięła się gra ŁKS Łódź. Drużyna, która jeszcze niedawno była postrachem I ligi dołuje. W trzech ostatnio rozegranych meczach łodzianie zdobyli tylko punkt, na dziewięć możliwych.

W piątkowy wieczór drużyna trenera Wojciecha Stawowego przegrała w Łęcznej z Górnikiem, który jest beniaminkiem I ligi, 0:2 (0:0) i była to druga przegrana łodzian w tym sezonie, najwyższa zresztą. Łodzianie zasłużenie zeszli z boiska pokonani. Tak na dobrą sprawę już w pierwszych 45 minutach mogli przegrywać, ale najpierw Tomasz Tymosiak zmarnował dobrą okazję na gola, a potem Arkadiusz Malarz wyszedł obronną ręką z sytuacji sam na sam z Karolem Struskim. W 64 minucie ponownie bramkarz ŁKS pokazał klasę, bronią w sobie tylko znany sposób strzał Adriana Cierpki.W 72 minucie nie miał już jednak nic do powiedzenia przy strzale głową Tomasza Midzierskiego. Kilka minut później Paweł Wojciechowski trafił w poprzeczkę. W 84 minucie gracz Górnika już się nie pomylił i głową wpakował piłkę do siatki bramki ŁKS.ą

GÓRNIK ŁĘCZNA - ŁKS ŁÓDŹ 2:0 (0:0)