Lechia ograła Omegę

Lider IV ligi RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz. na rozpoczęcie wiosny zmierzy się z Włókniarzem Moszczenica Dariusz Śmigielski
W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną tomaszowianie pokonali III-ligowca. Wygrał też WOY Bukowiec i KS Paradyż.

Pięć bramek zobaczyli kibice w ciekawym sparingu, w którym trzecioligowa Omega Kleszczów podejmowała Lechię Tomaszów. Dla obu zespołów był to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającą się rundą wiosenną. Mecz zakończył się wygraną Lechii 3:2 (0:0).

Strzelanie bramek rozpoczął tuż po przerwie nowy gracz Omegi Dariusz Słomian. Lechia nie załamała się straconym golem i w drugiej połowie piłkarze lidera IV ligi aż trzykrotnie pokonali bramkarza Omegi. Dwukrotnie uczynił to Maciej Lewandowski, a jedno trafienie dołożył Kacper Rakowski. Kleszczowia nie odpowiedzieli bramką swojego najlepszego strzelca Huberta Górskiego.

Lechia w niedzielę o godz. 11 już w meczu mistrzowskim podejmuje w Tomaszowie beniaminka IV ligi Włókniarza Moszczenica. Jesienią Włókniarz pokonał tomaszowian 1:0. Pora na udany rewanż.

Ostatni sparing zagrał też WOY Bukowiec Op., który pokonał Mazovię Rawa Maz. 4:2 (2:0). Gole dla WOY-a: Marcin Mirecki 2, Grzegorz Piechna i Sebastian Jura. WOY, podobnie jak Lechia, rundę wiosenną zainauguruje przed własną publicznością w niedzielę. O godz. 16 zmierzy się z Zawiszą Pajęczno. Jesienią WOY wygrał w Pajęcznie 3:1.
KS Paradyż przygotowania do sezonu zakończył grą z juniorami Ceramiki Opoczno. Wygrał 3:1. Gole dla Paradyża: Łukasz Grzybek, Adrian Aleksandrowicz, Mateusz Śliwka. W sobotę KS gra w Piotrkowie z Concordią, którą w I rundzie pokonał 2:0.