Kręglarki Pilicy ponownie z medalami. KS Pilica ogłasza nabór do sekcji kręglarskiej [ZDJĘCIA]

bead
W dniach 17-21.02. na wroneckiej kręgielni odbył się XXXV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kręglarski o Puchar Wronek. Ponownie nie zawiodły juniorki młodsze, a młodziczki zaskoczyły.

W kategorii juniorek młodszych zawody wygrała Kornelia Kujda z r.ż 589 przed Martą Stachowiak z KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne i Aleksandrą Banaszak KS Start Gostyń. Tuż za podium uplasowały się kolejne nasze zawodniczki, 4 Daria Zdulska, 5 Aleksandra Skoneczna.

W kategorii młodziczek dobrą formą zaskoczyła Oliwia Górecka, która z nowym rekordem życiowym (534) zajęła 2 miejsce za Hanną Leciejewską z KS Polonia 1912 Leszno, a przed Natalią Kubiak z KK Dziewiątka-Amica Wronki. Na 5 miejscu uplasowała się nasza druga młodziczka Alicja Romanowska.

Bardzo dobrze wypadła Karina Borkowska w kategorii dziewcząt zajmując ostatecznie 4 miejsce, która w eliminacjach była pierwsza pokonując 26 rywalek.

Pomimo niezłych rezultatów punktowych słabiej wypadli chłopcy. W kategorii młodzików Przemysław Borkowski z wynikiem 508 zajął 12 miejsce, a Wojciech Kobacki (429) zajął 28 pozycję. W kat. juniorów młodszych Michał Skalski (521) był 18, a Norbert Kolecki (475) 27.

Miejsca pozostałych zawodniczek:
10 Daniela Busiak (526) jr.m.,14 Wiktoria Król (491) jr.m.,15 Julia Karp (488).

W klasyfikacji klubowej KS Pilica zajął 3 miejsce.

Sekcja kręglarska KS Pilica otwiera nabór chętnych do uprawiania kręglarstwa. Zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16-19. Pierwszy tydzień zajęć gratis.