Komora hiperbaryczna w ORDN dzięki wsparciu Chipita Poland Sp. z o. o

Materiał informacyjny GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim zakupił komorę hiperbaryczną. Było to możliwe dzięki wsparciu firmy Chipita Poland Sp. z o. o. w wysokości 51 660,00 zł, która pokryła wszystkie koszty z tym związane. Dzięki wsparciu w Ośrodku będzie mógł funkcjonować -Gabinet Terapii Tlenowej - Hiperbaryczny. Podopieczni Ośrodka będą się cieszyć bezpłatnie nową metodą rehabilitacji

Co można zyskać dzięki zabiegom w komorze hiperbarycznej? Wzrost komórek macierzystych. Odbudowa systemu odpornościowego. Tworzenie nowych tkanek i naczyń krwionośnych. Działanie bakterio- i wirusobójcze. Redukcja obrzęków i stanów zapalanych. Przyspieszenie procesu gojenia ran. Pobudzenie metabolizmu. Detoksykacja i biostymulacja organizmu. Wzrost syntezy kolagenu. Regeneracja tkanki kostnej i mięśni szkieletowych. Wzrost sił życiowych.

Na ręce władz firmy podziękowanie za pomoc złożyli Marcin Witko prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Marta Goździk, dyrektor ORDN.

W imieniu wszystkich pacjentów Ośrodka oraz naszym własnym składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za pomoc i wsparcie, które okazaliście Ośrodkowi i jego podopiecznym.

Mając świadomość, że potrzebujących pomocy jest wielu, jednak w życiu osób z niepełnosprawnościami, które na co dzień zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, każdy najdrobniejszy gest w ich kierunku daje im nową nadzieje.

Dzięki Państwa bezcennemu wsparciu udało się zrealizować nasze marzenia o powstaniu Gabinetu Hiperbarycznego, zaś postępowa metoda leczenia tlenem pozwoli na zwiększenie komfortu codziennego życia pacjentów oraz z pewnością przyczyni się do większej jakości świadczonej opieki rehabilitacyjnej.

Ofiarowana pomoc jest zarówno dowodem empatii, otwartości na tych którzy najbardziej jej potrzebują jak i najprawdziwszej ludzkiej solidarności.

Dziękujemy!

Dodaj ogłoszenie