18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

IV liga. Lechia 1923 Tomaszów wygrywa na inaugurację z Włókniarzem Moszczenica. Lechia-Włókniarz 1:0

aw
Od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze RKS Lechia 1923 Tomaszów Maz. Lider pokonał u siebie Włókniarza Moszczenica 1:0. Strzelcem zwycięskiej bramki był w 57 minucie Kacper Rakowski. Podawał mu Luke Uzoma.

Cieszyć należy się tylko z 3 punktów. Z gry już raczej mniej. Gospodarze rozegrali bowiem słabe spotkanie i praktycznie nie zagrażali bramce Włókniarza.

Bohaterem spotkania był bramkarz Lechii Artur Holewiński. Trzykrotnie (w 15, 46 i 83 min.) interweniował brawurowo, ratując gospodarzy przed utratą gola.

Miejmy nadzieję, że w kolejnych pojedynkach piłkarze Lechii zaprezentują grę jakiej od niej wszyscy oczekują. Ładną dla oka i skuteczną.

W innym meczu IV ligi KS Paradyż zremisował 1:1 z Concordią Piotrków. Gola dla paradyżan strzelił Mariusz Koćmin.

WOY Bukowiec Opoczyński podejmował u siebie Zawiszę Pajęczno. Wygrał 2:1, prowadząc do przerwy 1:0. Obie bramki dla WOY-a strzelił Grzegorz Piechną. Najpierw w 28 min. pokonał bramkarza rywali z karnego, a w 57 min. podwyższył wynik na 2:0 strzałem głową.