Dziesięć medali LKS Koluszki w Mistrzostwach Warszawy U12 i U14 w Piasecznie

Dobrze spisała się ekipa Ludowego Klubu Sportowego Koluszki startująca w otwartych Mistrzostwach Warszawy w biegach krótkich i średnich. Zawody rozgrywane były na stadionie lekkoatletycznym GOSiR w Piasecznie.

Najmłodsi zawodnicy zdobyli 10 medali, w tym 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe. Złoty medal w biegu na 300 metrów U12 ze świetnym wynikiem i nowym rekordem życiowym 53:15 zdobyła 10-letnia Milena Płocka, dobrze na tym dystansie wypadły Łucja Ciesielska i Ania Siemińska, uzyskując nowe czasy 1:00, 67 – 1:00,89.

Świetnie zaprezentowały się w biegu na 600 m U14 dwie biegaczki: Ada Siemińska zajęła pierwsze miejsce (1:51,18), Jagoda Nowakowska drugie (1:51,62). Wśród chłopców U14 trzy pierwsze miejsca w biegu na 100 i 300 m zdobyli Igor Cel, Piotr Chojnacki i Kamil Tenentka. Cała trójka poprawiła swoje tegoroczne rekordy życiowe.

10. medal srebrny zdobył biegnący na 600 metrów U14 Radosław Babiarski, uzyskując nowy rekord życiowy 1:44,10.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?