Biegnij w Łódzkie. Blisko 100 biegaczy z regionu w biegu przełajowym w Spale [ZDJĘCIA]

bead
materiały organizatorów
Blisko 100 biegaczy z regionu wzięło udział w biegu przełajowym, który odbył się w sobotę, 24 października w Spale. Bieg odbył się w ramach cyklu biegów "Biegnij w Łódzkie"

Blisko 100 biegaczy z regionu wzięło udział w biegu przełajowym, który odbył się w sobotę, 24 października w Spale. Bieg odbył się w ramach cyklu biegów "Biegnij w Łódzkie". Zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans ponad 5 km poprzez spalskie lasy, startując z okoci COS-u w Spale.

Najlepszą zawodniczką biegu została Wanda Panfil. Na drugim miejscu zameldowała się Paulina Zduńczyk, trzecie miejsce zajęła Dorota Adamczyk.

Wśród panów pierwszy minął linię mety Krystian Urbaszek, drugie miejsce wywalczył Michał Witkowski a na miejscu trzecim przybiegł Sławomir Milczarek.