Siatkarze Lechii drudzy w XXIV Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni KS METRO (FOTO)

aw
Siatkarze Lechii drudzy w międzynarodowym turnieju w Warszawie
Siatkarze Lechii drudzy w międzynarodowym turnieju w Warszawie ks lechia
Młodzicy KS Lechia rocznik 2005 uczestniczyli w XXIV Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni KS METRO w Warszawie. Wypadli bardzo dobrze zajmując drugie miejsce.

Turniej rozgrywany był w dniach 14-15.

Zwycięzcą został MOS Wola Warszawa, który w meczu finałowym pokonał młodzików z Tomaszowa Maz. 2:0 (18,24),
Brązowy medal przypadł gospodarzom z KS METRO Warszawa.

Wcześniej w meczu dającym prawo gry w finale zawodnicy Lechii zwyciężyli z AKS Resovia Rzeszów 2:1 (-21, 20,11).

W piątek tomaszowianie wygrali mecze grupowe z: TEMPO 25 Olsztyn, AZS Częstochowa, Jokerem Piła, UKS Strzelce Opolskie, Resovią Rzeszów.