Leszek Plich wygrał 21. Miejski Turniej Asów w Kręglarstwie w Tomaszowie Maz. (FOTO)

aw
Leszek Plich wygrał 21. Miejski Turniej Asów w Kręglarstwie
Leszek Plich wygrał 21. Miejski Turniej Asów w Kręglarstwie ZM TKKF
Dobiegły końca rozgrywki kręglarzy amatorów organizowane tradycyjnie przez Zarząd Miejski TKKF. Sezon zakończył jak zwykle Turniej Asów. W tym roku organizowany już po raz 21. Jego triumfatorem został Leszek Plich.

W 21. Miejskim Turnieju Asów wystartowało 12 najlepszych kręglarzy w klasyfikacji generalnej mistrzostw.

Triumfował Leszek Plich, który zdobył 251 punktów. Drugi był Michał Dębicki - 242 pkt, a trzeci Arkadiusz Zbroszczyk - 240 pkt.

Dalsze miejsca zajęli: 4. Bożena Polak 238, 5. Łukasz Henig 236, 6. Bartłomiej Krężelewski 235, 7. Tomasz Gliszczyński 233, 8. Tadeusz Śliwiński 226, 9. Szymon Napierała 217, 10. Sebastian Wiskowski 213, 11. Tomasz Dziubecki 207, 12. Anna Śliwińska 206 pkt.

Po turnieju odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2018/2019. Nagrody najlepszym wręczyli Artur Wojtalczyk, prezes Zarządu Miejskiego TKKF i wiceprezes Adam Walczak.

Wręczyli oni także medale z okazji 50-lecia Miejskiego TKKF. Otrzymali je: Izydor Jóźwik, Stanisław Józwik, Tomasz Dziubecki i Henryk Piotrowski.